MENU CLOSE

Veļas mazgāšana

velas mazgasanaVai ikdienas rūpes par tīru veļu Jūs nogurdina? Tad vienkārši uzticiet šo darbu mums! Mēs izmazgāsim, rūpīgi izgludināsim un iesaiņosim Jūsu veļu un apģērbu. Parūpēsimies, lai Jūsu džinsu bikses, krekli, blūzes, svārki un topi, kā arī gultas veļa, dvieļi un galdauti būtu vienmēr tīri! Lai to nodrošinātu mēs izmantojam tehnoloģiski jaunas veļas mazgāšanas un gludināšanas iekārtas, augstas kvalitātes ķīmiju. Katra klienta veļa tiek mazgāta atsevišķi, nodrošinām individuālu pieeju katra izstrādājuma tīrīšanā.

Mums ir uzstādīti ūdens attīrīšanas un mīkstināšanas filtri, kas dod iespēju vēl vairāk paaugstināt mazgāšanas kvalitāti, kā arī saglabāt auduma izturību. Un tas tiešām nav dārgi! Cena ir sakot no 3.80 Eur/kg, iekļaujot gludināšanu un iepakošanu.

Tīri.lv piedāvā veļas mazgāšanas pakalpojumus juridiskām personām un valsts iestādēm. Mēs jau apkalpojam: bērnu dārzus, internātskolas, restorānus, kafejnīcas, viesnīcas, skaistumkopšanas salonus u.c.

banner

Galvēnā specializētā darbnīca, pieņemšanas punkts

Ādas izstrādājumu pieņemšana, tīrīšana un krāsošana

marker 1

Artilērijas iela 44, Rīga

Tālr.: 67 290 235, 26 462 035

Pirmdien-Piektdien: 9.00-18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

Pieņemšanas punkts

Ādas izstrādājumu pieņemšana, šūšana un remonts

marker 2

Kr.Barona 29/2, Rīga (sētā)

Tālr.: 26 991 809

Pirmdien-Piektdien: 10 -18
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

Pieņemšanas punkts

Ādas, kažokādas, auduma, trikotāžas apģērbu modelēšana, šūšana, defektu labošana

Stila laboratorija

marker 1

A.Čaka iela 24, Rīga

Tel: 29 699 943

Darba laiks:
P-Pt: 12 - 21
Sest.: 13 - 19
Sv: slēgts

Pieņemšanas punkts

Apavu remonts

marker 2

Kleistu 9, Rīga

Tel: 29 779 511

Darba laiks:
P-Pt: 10 - 18
Sest: 10 - 15
Sv: slēgts

Īsumā par mums

Mēs esam ķīmiskā tīrītava, kas ir specializējusies ādas izstrādājumu tīrīšanā un krāsošanā (agrāk - Ādas Izstrādājumu Tīrītava, kopš 2011.gada jūlija - TĪRI.LV)

Mūsu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi, piedāvā savus pakalpojumus ādas izstrādājumu apstrādē: Tīrīšanā, tonēšanā, krāsošanā, mīkstināšanā, impregnēšanā, labošanā.

Piedāvājam arī apģērbu un izstrādājumu ķīmisko tīrīšanu, veļas mazgāšanu un gludināšanu.


Uzzini vairāk

Kvalitāte

25 gadu garumā darbojoties šajā nozarē, esam ieguvuši neatsveramu pieredzi, kas ļauj izpildīt sarežģītus un grūti realizējamus darbus augstā kvalitātē. Mūsu meistaru un tehnologu darba kvalifikācija šo gadu laikā ir augusi un papildinājusies, jo darbinieki ir ilgstoši nemainīgi. Mūsu labākie meistari ir stažējušies Itālijā, lai apgūtu pašu jaunāko un modernāko darba specifiku, kas ir zināma uz šo brīdi.

Esam iegādājušies un izmantojam mūsdienīgas specializētās ķīmiskās tīrīšanas iekārtas, kur katru tīrīšanas procesa posmu var pielāgot atbilstoši izstrādājuma veidam.

Uzzini vairāk