MENU CLOSE

Ādas izstrādajumu tīrīšana un krāsošana

apgerbu kimiska tiritava 1Piedāvājam kvalitatīvu ādas apģērbu tīrīšanu un krāsošanu. Iztīrīsim un nokrāsosim gan ādas jaku, gan bikses, ādas svārkus, motociklista tērpus, kā arī jebkuru citu ādas apģērbu un izstrādājumus – somas, apavus (zābakus, puszābakus, kurpes), mēbeles, auto sēdekļus.

Ķīmiskā tīrītava darbojas kopš 90-to gadu sākuma, sākot darbību tieši šajā jomā – ādas krāsošanā. Ilgstošā darba pieredze (25 gadi), meistari, kas ir kvalificēti un nemainīgi jau gadiem, profesionālās iekārtas, krāsas un ķīmijas līdzekļi, pastāvīga kvalitātes kontrole – tas viss dod vēlamo rezultātu.

Vienā pakalpojumā ietilpst - izstrādājuma ķīmiskā tīrīšana, krāsu atjaunošana (tonēšana) vai pārkrāsošana, impregnēšana un mīkstināšana gan gludināšana.

Tīri.lv meistari piemeklēs jebkuru krāsas toni, lai aizkrāsotu purngalus jūsu mīļākajām kurpēm, traipus jakai vai autosalonam. Vēlamies pievērst uzmanību, ka piedāvājam iespēju pārklāt ādas virsmu perlamutra, sudraba, bronzas un zelta toņos, kā arī pārkrāsot izstrādājumu par toni atšķirīgā krāsā no pamatkrāsas. Jaunums – krāsas pārklājums ar gaismu atstarojošu efektu, īpaši svarīgi tas ir motociklista tērpa detaļām.

Cenas uz šiem pakalpojumiem Jūs varat apskatīt šeit.

Vēlamies Jums aprakstīt ādas izstrādājumu tīrīšanas procesu, lai Jūs zinātu, kas tiks veikts ar tīrīšanā nodoto lietu.

Ādas izstrādājumu tīrīšana notiek trīs posmos –

1.Apstrāde ar tīrīšanas reaģentiem, tīrīšana

Pirms tīrīšanas visi grūti iztīrāmie traipi tiek apstrādāti ar tīrīšanas reaģentiem, pēc tam notiek tīrīšana tīrīšanas mašīnā. Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, iekārtām jābūt adaptētām tīrīt ādas izstrādājumus. Tīrīšanas procesā tiek iztīrīti taukus saturoši reaģenti, kas nodrošina ādas mīkstumu. Lai to novērstu, tīrīšanas laikā tiek pievienotas ādu mīkstinošas piedevas nepieciešamajā daudzumā.Iztīrītam izstrādājumam kopā ar netīrumiem daļēji nodilst krāsas virsma un mitruma (pretlietus) aizsargslānis. Diemžēl daudzas ķīmiskās tīrītavas spēj sniegt tikai tādus pakalpojumos, kas daudzos gadījumos neapmierina klientu un rodas iespaids, ka šāda veida pakalpojumi vienmēr ir riskanti un nenodrošina vēlamo rezultātu.

2.Krāsu atjaunošana vai pārkrāsošana

adas izstradajumu tiritavaLai izstrādājumam būtu pievilcīgs izskats, pēc tīrīšanas tam obligāti jāatjauno krāsa. Tas ir sarežģīts process, jo katram izstrādājumam jāizvēlas piemērota krāsu atjaunošanas tehnoloģija un krāsu reaģenti nepieciešamajos daudzumos.

3.Gludināšana, mīkstināšana un impregnēšana

Pēc krāsu atjaunošanas izstrādājumu nepieciešams papildus apstrādāt ar mīkstināšanas un impregnēšanas vielām, kas nodrošina krāsu noturību un ūdens necaurlaidību. Augstu gludināšanas kvalitāti var iegūt tikai ar speciālu ādas gludināšanas iekārtu palīdzību.

banner

Galvēnā specializētā darbnīca, pieņemšanas punkts

Ādas izstrādājumu pieņemšana, tīrīšana un krāsošana

marker 1

Artilērijas iela 44, Rīga

Tālr.: 67 290 235, 26 462 035

Pirmdien-Piektdien: 9.00-18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

Pieņemšanas punkts

Ādas izstrādājumu pieņemšana, šūšana un remonts

marker 2

Kr.Barona 29/2, Rīga (sētā)

Tālr.: 26 991 809

Pirmdien-Piektdien: 10 -18
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

Pieņemšanas punkts

Ādas, kažokādas, auduma, trikotāžas apģērbu modelēšana, šūšana, defektu labošana

Stila laboratorija

marker 1

A.Čaka iela 24, Rīga

Tel: 29 699 943

Darba laiks:
P-Pt: 12 - 21
Sest.: 13 - 19
Sv: slēgts

Pieņemšanas punkts

Apavu remonts

marker 2

Kleistu 9, Rīga

Tel: 29 779 511

Darba laiks:
P-Pt: 10 - 18
Sest: 10 - 15
Sv: slēgts

Īsumā par mums

Mēs esam ķīmiskā tīrītava, kas ir specializējusies ādas izstrādājumu tīrīšanā un krāsošanā (agrāk - Ādas Izstrādājumu Tīrītava, kopš 2011.gada jūlija - TĪRI.LV)

Mūsu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi, piedāvā savus pakalpojumus ādas izstrādājumu apstrādē: Tīrīšanā, tonēšanā, krāsošanā, mīkstināšanā, impregnēšanā, labošanā.

Piedāvājam arī apģērbu un izstrādājumu ķīmisko tīrīšanu, veļas mazgāšanu un gludināšanu.


Uzzini vairāk

Kvalitāte

25 gadu garumā darbojoties šajā nozarē, esam ieguvuši neatsveramu pieredzi, kas ļauj izpildīt sarežģītus un grūti realizējamus darbus augstā kvalitātē. Mūsu meistaru un tehnologu darba kvalifikācija šo gadu laikā ir augusi un papildinājusies, jo darbinieki ir ilgstoši nemainīgi. Mūsu labākie meistari ir stažējušies Itālijā, lai apgūtu pašu jaunāko un modernāko darba specifiku, kas ir zināma uz šo brīdi.

Esam iegādājušies un izmantojam mūsdienīgas specializētās ķīmiskās tīrīšanas iekārtas, kur katru tīrīšanas procesa posmu var pielāgot atbilstoši izstrādājuma veidam.

Uzzini vairāk