MENU CLOSE

Plikādas izstrādājumu tīrīšana un krāsošana

plikadas izstradajumu tirisana remonts 2Jūsu iemīļotais plikādas mētelis ir izbalējis un zaudējis sākotnējo krāsu? Mēs to atjaunosim un Jūsu mētelis atkal būs kā jauns. Vai varbūt Jums ir nepraktiskas krāsas apģērbs, kuru Jūs vēlētos pārkrāsot tumšāku? Arī šajā gadījumā mēs ar prieku Jums palīdzēsim! Plikādas jaku vai mēteli varam pārkrāsot citā krāsā, kas ir tumšākā nekā oriģinālā izstrādājuma krāsa. Mēs garantējam darba kvalitāti, izteiksmīgas un noturīgas krāsas, kas neizplūdīs, ja nokļūsiet lietū. Lai rezultāts tiešām Jūs iepriecinātu, ādas apģērbu krāsošanu veicam tikai kopā ar izstrādājuma iepriekšēju tīrīšanu.

Ādas izstrādājumu krāsošana ir mūsu darbības joma, ar kuru īpaši lepojamies. Esam pirmie, kas aizsāka ādas izstrādājumu krāsošanu Latvijā pēc neatkarības atgūšanas. Šajā laikā ir gūta liela pieredze, kas ļauj izpildīt darbu īpaši augstā kvalitātē.

Pakalpojumā ietilpst - izstrādājumu tīrīšana, krāsu atjaunošana un impregnēšana.

Iztīrīsim, atjaunosim krāsu vai pārkrāsosim izstrādājumus ar ādas, zamšādas, plikādas, nubuka (nabuka), kreka virsmām.
Pieņemam tīrīšanā ar krāsu atjaunošanu gan apģērbus: jakas, mēteļus, vestes, svārkus, bikses, gan ādas izstrādājumus: somas, apavus (zābakus, puszābakus, kurpes).

adas izstradajumu tiritava

banner

Galvēnā specializētā darbnīca, pieņemšanas punkts

Ādas izstrādājumu pieņemšana, tīrīšana un krāsošana

marker 1

Artilērijas iela 44, Rīga

Tālr.: 67 290 235, 26 462 035

Pirmdien-Piektdien: 9.00-18.00
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

Pieņemšanas punkts

Ādas izstrādājumu pieņemšana, šūšana un remonts

marker 2

Kr.Barona 29/2, Rīga (sētā)

Tālr.: 26 991 809

Pirmdien-Piektdien: 10 -18
Sestdien: slēgts
Svētdien: slēgts

Pieņemšanas punkts

Ādas, kažokādas, auduma, trikotāžas apģērbu modelēšana, šūšana, defektu labošana

Stila laboratorija

marker 1

A.Čaka iela 24, Rīga

Tel: 29 699 943

Darba laiks:
P-Pt: 12 - 21
Sest.: 13 - 19
Sv: slēgts

Pieņemšanas punkts

Apavu remonts

marker 2

Kleistu 9, Rīga

Tel: 29 779 511

Darba laiks:
P-Pt: 10 - 18
Sest: 10 - 15
Sv: slēgts

Īsumā par mums

Mēs esam ķīmiskā tīrītava, kas ir specializējusies ādas izstrādājumu tīrīšanā un krāsošanā (agrāk - Ādas Izstrādājumu Tīrītava, kopš 2011.gada jūlija - TĪRI.LV)

Mūsu uzņēmums ar 25 gadu pieredzi, piedāvā savus pakalpojumus ādas izstrādājumu apstrādē: Tīrīšanā, tonēšanā, krāsošanā, mīkstināšanā, impregnēšanā, labošanā.

Piedāvājam arī apģērbu un izstrādājumu ķīmisko tīrīšanu, veļas mazgāšanu un gludināšanu.


Uzzini vairāk

Kvalitāte

25 gadu garumā darbojoties šajā nozarē, esam ieguvuši neatsveramu pieredzi, kas ļauj izpildīt sarežģītus un grūti realizējamus darbus augstā kvalitātē. Mūsu meistaru un tehnologu darba kvalifikācija šo gadu laikā ir augusi un papildinājusies, jo darbinieki ir ilgstoši nemainīgi. Mūsu labākie meistari ir stažējušies Itālijā, lai apgūtu pašu jaunāko un modernāko darba specifiku, kas ir zināma uz šo brīdi.

Esam iegādājušies un izmantojam mūsdienīgas specializētās ķīmiskās tīrīšanas iekārtas, kur katru tīrīšanas procesa posmu var pielāgot atbilstoši izstrādājuma veidam.

Uzzini vairāk