ķīmiskā tīrītava
67290235,26462035
LV | RU
GALVENĀPAKALPOJUMICENASAKCIJASKVALITĀTEZIŅASKONTAKTI

TĪRI.LV - ādas izstrādājumu tīrīšana un krāsošanaĀDAS APĢĒRBU TĪRĪŠANA UN KRĀSOŠANA

Piedāvājam kvalitatīvu ādas apģērbu tīrīšanu un krāsošanu. Iztīrīsim un nokrāsosim gan ādas jaku, gan bikses, ādas svārkus, motociklista tērpus, kā arī jebkuru citu ādas apģērbu un izstrādājumus – somas, apavus (zābakus, puszābakus, kurpes), mēbeles, auto sēdekļus.

Ķīmiskā tīrītava darbojas kopš 90to gadu sākuma, sākot darbību tieši šajā jomā – ādas krāsošanā. Ilgstošā darba pieredze (gandrīz 20 gadi), meistari, kas ir kvalificēti un nemainīgi jau gadiem, profesionālās iekārtas, krāsas un ķīmijas līdzekļi, pastāvīga kvalitātes kontrole – tas viss dod vēlamo rezultātu.

Vienā pakalpojumā ietilpst - izstrādājuma ķīmiskā tīrīšana, krāsu atjaunošana (tonēšana) vai pārkrāsošana, impregnēšana un mīkstināšana gan gludināšana.
Tīri.lv meistari piemeklēs jebkuru krāsas toni, lai aizkrāsotu purngalus jūsu mīļākajām kurpēm, traipus jakai vai autosalonam. Vēlamies pievērst uzmanību, ka piedāvājam iespēju pārklāt ādas virsmu perlamutra, sudraba, bronzas un zelta toņos, kā arī pārkrāsot izstrādājumu par toni atšķirīgā krāsā no pamatkrāsas. Jaunums – krāsas pārklājums ar gaismu atstarojošu efektu, īpaši svarīgi tas ir motociklista tērpa detaļām.
Cenas uz šiem pakalpojumiem Jūs varat apskatīt šeit.

Vēlamies Jums aprakstīt ādas izstrādājumu tīrīšanas procesu, lai Jūs zinātu, kas tiks veikts ar tīrīšanā nodoto lietu.
Ādas izstrādājumu tīrīšana notiek trīs posmos –

1.Apstrāde ar tīrīšanas reaģentiem, tīrīšana

Pirms tīrīšanas visi grūti iztīrāmie traipi tiek apstrādāti ar tīrīšanas reaģentiem, pēc tam notiek tīrīšana tīrīšanas mašīnā. Lai sasniegtu maksimālu rezultātu, iekārtām jābūt adaptētām tīrīt ādas izstrādājumus. Tīrīšanas procesā tiek iztīrīti taukus saturoši reaģenti, kas nodrošina ādas mīkstumu. Lai to novērstu, tīrīšanas laikā tiek pievienotas ādu mīkstinošas piedevas nepieciešamajā daudzumā.Iztīrītam izstrādājumam kopā ar netīrumiem daļēji nodilst krāsas virsma un mitruma (pretlietus) aizsargslānis. Diemžēl daudzas ķīmiskās tīrītavas spēj sniegt tikai tādus pakalpojumos, kas daudzos gadījumos neapmierina klientu un rodas iespaids, ka šāda veida pakalpojumi vienmēr ir riskanti un nenodrošina vēlamo rezultātu.

2.Krāsu atjaunošana vai pārkrāsošana

Ādas izstrādājumu tīrītava

Lai izstrādājumam būtu pievilcīgs izskats, pēc tīrīšanas tam obligāti jāatjauno krāsa. Tas ir sarežģīts process, jo katram izstrādājumam jāizvēlas piemērota krāsu atjaunošanas tehnoloģija un krāsu reaģenti nepieciešamajos daudzumos.

3.Gludināšana, mīkstināšana un impregnēšana

Pēc krāsu atjaunošanas izstrādājumu nepieciešams papildus apstrādāt ar mīkstināšanas un impregnēšanas vielām, kas nodrošina krāsu noturību un ūdens necaurlaidību. Augstu gludināšanas kvalitāti var iegūt tikai ar speciālu ādas gludināšanas iekārtu palīdzību.

Foto galerija
Pamēģiniet arī citus tīri.lv pakalpojumus
Klienta karte
Lapas karte
Par kompāniju
Korporatīviem klientiem
Kontakti